Кошик
880 відгуків
Radugababy
+380951405141
+380951405141
+380689242440
ещё

Гарантійні зобов'язання з надувним виробів

Гарантійні зобов'язання з надувним виробів

25.02.14

Гарантійні зобов'язання з надувним виробів

 

Повернення і обмін.  

Щоб уникнути непорозумінь, сповіщаємо Вас про те, що надувні вироби відносяться до переліку непродовольчих товарів, не підлягають поверненню і обміну на аналогічний товар інших розмірів, форми, габариту, фасону, забарвлення і комплектації (згідно законодавства України). Тому при покупці, замовлення, не розкриваючи упаковки, переконайтеся, що Ви придбали саме те, що Вам потрібно по розміру, кольору, характеристиками (ця інформація вказана на упаковці, колір позначений в спеціальному віконці в упаковці). Якщо Вас влаштовує придбаний, замовлений товар, то розкрийте упаковку і ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, надуйте виріб і залиште для перевірки на 10-12 годин. Якщо за вказаний час тиск у надувному виробі не впало, то можете використовувати її за прямим призначенням. Не починайте користуватися надувними виробами, не перевіривши їх на наявність прихованих дефектів. Якщо надувне виріб здувається зателефонуйте нам.

Також доводимо до відома, що допускається часткове падіння тиску в надувних виробах при експлуатації.

Не надувайте виріб, в зимовий час, до придбання ним кімнатної температури!!!

Приводом для пред'явлення претензій покупцем у гарантійний термін, є неможливість використання виробу без підкачування протягом 10-12 годин.

Гарантія  

Гарантийный срок на надувные изделия в нашем интернет магазине – 7 дней с момента продажи, при условии соблюдения Покупателем всех правил эксплуатации, указанных в настоящем руководстве. Гарантия на надувные изделия ― это определенное обязательство нашего интернет магазина, компании-производителя в течение гарантийного периода устранить производственные дефекты.

Ниже приведенные правила, выработаны за период работы интернет магазина “КоКоСик”.  Данные правила позволяют конструктивно решать проблемы с браком в надувных изделиях:

 • Претензии по качеству надувных изделий принимаются по телефонам нашей компании.
 • Изделие должно быть предоставлено в чистом виде, в заводской упаковке;
 • Выезд курьера по вопросам гарантии не осуществляется;
 • Любые претензии по качеству изделия рассматриваются только после проверки качества изделия представителем Нашего магазина;
 • В течение гарантийного срока, если выявится заводской брак, производится бесплатный ремонт изделия и бесплатная доставка в случае отправки в другой город;
 • При невозможности ремонта производится замена изделия;

Внимание!

Претензії щодо якості товару при виявленні виробничих дефектів приймаються за умови повного збереження комплектації (упаковка, інструкція, ремкомплект, гарантійний талон). Претензія покупця щодо якості товару не буде задоволена, якщо при огляді надувного вироби виявлено:

 • бруд, пил, волога, шерсть тварин, сторонні плями і інші сліди життєдіяльності;
 • механічні пошкодження, а саме: проколи, порізи, прожоги, сліди впливу домашніх тварин;
 • розриви швів і внутрішніх перегородок («грижі»), які виникли в результаті неправильної експлуатації товару (наприклад, стрибків і ходінь ногами на поверхні вироби з перевищенням максимально допустимої ваги);
 • сліди самостійного ремонту протягом гарантійного терміну;
 • сліди впливу рідинами на електричний насос;
 • сліди впливу на поверхню ліжка хімічними реактивами або абразивними.
Інтернет-магазин Radugababy
Менеджер
+380951405141
МТС
+380689242440
Лайф
Україна Дніпропетровська область г. Днепр Дніпро
Самовывоз только по предварительному заказу.